top of page

Vēl nebijis tituls manā CV!

Šoreiz tas ir ”Latvijas čempione MTB maratonā”. Par to man jāsaka paldies manai komandai par pilnu servisu – velo, tehnisko servisu un ticību maniem spēkiem. Protams, milzīgs paldies Jānim par spēju paciest manus untumus, iekšējos dēmonus, par to, ka viņa prioritāte numur viens esmu es. Vēl liels paldies par morālo atbalstu un ticību arī Cratus Team puikām un viņu meitenēm. Zinu, ka viņi joprojām mani uzskata par savējo un tiešām priecājas par maniem panākumiem. Arni un Lejiņ, Jūs nevarat iedomāties, cik patīkami vakar bija just jūsu prieku. Un milzīgs, liels paldies mūsu lieliskākajām karsējām – Ancītei un Evitai! Meitenes, Jūs esat bomba! Trasē Jūs esat mana otra elpa!

Dažreiz ir tā, ka visi man tic, tikai pati es sev neticu. Arī šoreiz uz starta līnijas stāvēju ar respektu pret savām konkurentēm un bez 100% pārliecības par saviem spēkiem. Tam ir dažādi iemesli. Par tiem varbūt citreiz. Tas, ko raksta grāmatās par psiholoģisko gatavību un tās nozīmi sportā, nav tikai tukši vārdi. Sportā panākumi ir jūsu galvās. Ļoti svarīgi, kā jūs noskaņojaties startam, ar kādām domām stāvat uz starta līnijas.

Sacensības braucu konservatīvi un ar nelielu rezervi, taupot, cik vien iespējams spēkus Latvijas čempionātam ITT, kas būs pēc 4 dienām. Tas nenozīmē, ka čempiones titulu izcīnīju, tā teikt, minot ar vienu kāju. Siguldas pilsētas kalnā, tāpat kā brīžiem trasē, bija stipri jāsaņemas, lai nepadotos prāta raidītajiem signāliem, ka ir grūti.

Ļoti patika sporta klases distance. Tajā bija gan sekcijas, kur priekšroka bija tehniskākiem braucējiem, gan sekcijas, kur varēja performēt „granteņu pavēlnieki”. Pirmā trases daļa bija vairāk pirmajai blicei, beigu daļa otrajai.

Lai visiem produktīvi treniņi un uz tikšanos trasē!

9 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page