top of page

Pirmā šī gada nometne Spānijā.

Updated: Apr 12, 2020

19. janvārī pašā rīta agrumā, kad daudzi no jums vēl gulēs, es izlidošu uz savu pirmo šā gada nometni Spānijā. Šoreiz došos uz San Pedro de Alcantara, kas atrodas Spānijas dienvidos netālu no Gibraltāra (aptuveni 70km).

Manuprāt, šis Spānijas reģions ir lieliska vieta riteņbraucējiem ne tikai piemēroto laika apstākļu dēļ, bet arī reljefa dēļ. Gar piekrasti stiepjas gari un lēzeni ceļi, kas ir pateicīgi apjoma un ātruma darbiem, bet dziļāk kontinentā un virzienā uz rietumiem ir kalnains reljefs, kur var atrast no pāris kilometriem līdz pāris desmit kilometriem garus dažāda stāvuma kalnus spēka treniņiem.

Spānijā pavadīšu deviņas dienas, no kurām aktīvu treniņu dienas būs astoņas. Nometnē lielākais fokuss tiks likts uz apjoma un ātruma darbiem, kā arī mazliet mazāk laika tiks veltīts specifikas un spēka treniņiem. Esmu plānojusi divus treniņus dienā. Rīta treniņā uz velo tiks pavadītas aptuveni divas stundas, kuru laikā tiks veikti vairāki specifiskie darbi, savukārt otrs treniņš plānots ap četrām stundām, kad tiks veikts apjoma darbs. Nometnes treniņu plānu sastādīja mans treneris Romāns Melderis.

10 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page